Başkan Büyükkılıç, Bursalı tiyatrocularla bir araya geldi « Dürüst Haber

SON DAKİKA

Başkan Büyükkılıç, Bursalı tiyatrocularla bir araya geldi

Bu haber 07 Kasım 2020 - 13:27 'de eklendi ve 587 views kez görüntülendi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Devlet Tiyatrosu’nda 5 gün boyunca tiyatroseverlerin karşısına çıkan Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçıları ile bir araya geldi.

KAYSERI BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MEMDUH BUYUKKILIC, BURSA DEVLET TIYATROSU SANATCILARI ILE BIR ARAYA GELDI. FOTO-KAYSERI-DHA

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Erguvan Tesisleri’nde düzenlenen yemekli toplantıda tiyatro sanatçılarının yanı sıra Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun da yer aldı.

Burada konuşan Büyükkılıç, Kayseri Devlet Tiyatrosu’nun kente yeni bir zenginlik kattığını belirtti.

Kentin kültürel ve sanatsal etkinliklerini artırmak için büyük çaba harcadıklarını aktaran Büyükkılıç, “Bu kapsamda kazandırdığımız Kayseri Devlet Tiyatrosu kentimiz için çok önem arz ediyor. Bursa Devlet Tiyatrosu’nun yönetiminden yazarına, oyuncularından teknik ekibine kadar hepinize teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Gerçekten çok güzel bir oyun olan Taş Bademleri’ni Kayserili tiyatro severlerin beğenisine sundunuz ve bizler de beğeni ile izledik. Başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçıları da Başkan Büyükkılıç’a ilgisinden dolayı teşekkür etti.