Başkan Yalçın, Diyarbakırlı gençlerle görüştü « Dürüst Haber

SON DAKİKA

Başkan Yalçın, Diyarbakırlı gençlerle görüştü

Bu haber 19 Ağustos 2020 - 16:45 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

KAYSERİ, (DHA)- TALAS Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, sosyal deneyde gösterdikleri cömertlikle Türkiye’nin gönlünü fetheden Diyarbakırlı gençlerle görüştü.
Telekonferans yoluyla gerçekleşen görüşmede Azad Kurt, Emre Çetinkaya, Mert Emsen, Burhan Karadaban ve Burak Bakışgan ile sohbet eden Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, “Civanmertliğiniz, cömertliğiniz ve güzelliğiniz bizi duygulandırdı. Ben 2 yıl Van’da görev yaptım. Doğunun güneydoğunun çocuklarının babayiğitliğini, gönlünün güzelliğini yakından bilirim. Türkiye’ye ve dünyaya örnek teşkil ettiniz. Hepinizi tebrik ediyor, gözünüzden ve gönlünüzden öpüyorum. Sizi bu şekilde yetiştiren anne-babalarınızı da ayrıca tebrik ediyorum. Selamlarımı iletin” diye konuştu.
SÖMESTR TATİLİNDE ERCİYES’TE KAYAK SÖZÜ
Örnek davranışlarından dolayı gençleri ödüllendiren Başkan Yalçın, yol masrafları da dahil olmak üzere sömestr tatilinde Erciyes’te kayak sözü verdi. Bununla birlikte birer takım elbise, gömlek, kravat ve ayakkabı hediye eden Başkan Yalçın, ayrıca sucuk-pastırma göndereceğini ifade etti.
Başkan Yalçın’ın kendilerine gösterdiği ilgiden memnun olan gençler de, “Her şey için teşekkür ederiz, Allah razı olsun. Sizin Diyarbakır’dan bir isteğiniz var mı? Biz de size karpuz gönderelim” dedi.

FOTOĞRAFLI