enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp Kayseri Haber Son Dakika Kayseri Haberleri Kayseri Büyükşehir Belediyesi Melikgazi Kayseri Kayseri Haberleri Haberler Kayseri Kayseri Haberler Haber Kayseriden Haber Kayseri Valiliği Kayseri Belediyesi Belediye Kayseri Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri BB Kayseri İlçeleri İlçeleri Kayseri Kayserili AK Parti Kayseri Kayseri AK Parti Kayseri MHP MHP Kayseri MHP Kayseri İl AK Parti Kayseri İl Gelecek Partisi Kayseri Kayseri Gelecek Partisi Saadet Partisi Saadet Partisi Kayseri Kayseri Saadet Partisi Kayseri Saadet Partisi İl Deva Partisi Deva Partisi Kayseri Kayseri Deva Partisi Deva Partisi Kayseri İl Kayserispor Kayseri Kayseri Kayserispor Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Kocasinan Belediyesi Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Çolakbayrakdar Kim? Palancıoğlu Mustafa Palancıoğlu Hacı Mustafa Palancıoğlu Kim? Talas Melikgazi Hacılar Bünyan Osman Alp Kahya Hüseyin Cahit Özden Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Necmettin Erbakan Mahmut Hiçyılmaz Şaban Çopuroğlu İncesu Son Dakika Haber Kayseri Kayseri Haberleri Net Kayseri Tv Kayseri Radyo Kayseri Habibullah Efendigil Belediye İhale Park ve Bahçeler Hobi Bahçeleri Semt Konağı Kocasinan İlçesi Melikgazi Zabıta Baki Ersoy Nereli? Talas Belediye Başkanı Yahyalı Esat Öztürk Türk Haber Net Haber kayseri Vizyon Haber Kayseri Kayserispor Amatör Spor Ankara Kastamonu Çerkez Mantı Sinop Meysu İstanbul Boğazı Yunan Yuan Dolarcı Kur Ne? Sekan Tok Kim? Kayseri Anadolu Haber Gastepress ayaklıgaste somuthaber yerelhaber kayseri gündem kayseri e haber
DOLAR
8,2762
EURO
9,9987
ALTIN
482,79
BIST
1.428
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
22°C
İstanbul
22°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
25°C
Cumartesi Gök Gürültülü
24°C
Pazar Az Bulutlu
21°C
Pazartesi Açık
20°C
SON DAKİKA
18:31 Akyurt Devlet Hastanesi inşaatının 2 yılda tamamlanması planlanıyor
18:30 Ergin Ataman 2 yıl daha Anadolu Efes'te
17:49 Aleyna Tilki hakkındaki “aşı” soruşturmasına takipsizlik kararı
16:31 Kayseri’de tam kapanma sürecinde açılacak pazar yerleri belirlendi
16:30 Türkiye'nin yenilikçi inaktif aşısı da DSÖ listesinde
16:30 Dünya genelinde 1,21 milyardan fazla doz Kovid-19 aşısı yapıldı
16:19 MEB’den tepki çeken yarışma! “Hayalimdeki Çin”
15:43 Bakan Çavuşoğlu: Turistin görebileceği herkesi aşılayacağız
15:31 Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: Mayıs ayı burs ve kredi ödemeleri bugün başladı
15:30 Kariyer rekoru kıran Muhammet Demir'in gözü milli takımda
15:30 AB Komisyonu Başkanı Von der Leyen: Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyet haklarının kaldırılmasını tartışmaya hazırız
15:30 NBA'de Cedi Osman'ın 14 sayısı Cavaliers'a galibiyeti getirmedi
15:30 Süper Lig ekibi Gaziantep kalan maçlarında en fazla puana talip
15:00 DSÖ'den ABD'nin Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyet hakkının kaldırılmasına verdiği desteğe övgü
14:30 Sorgun Belediyespor, Ukraynalı smaçör Tymofii Poluina’yı transfer etti
14:01 Kanalizasyon çukurunda işçinin ölümüne neden olan sürücüye hapis istemi
13:31 Bollywood’un yönetmen ve yapımcıları film çekimi için Kayseri’de
13:31 Aşı olmakta kararsız kalanlar için eğitim programı yürütülmesi önerisi
13:30 TFF 1. Lig'de son haftanın perdesi yarın açılıyor
11:32 Turizm ve hizmet sektörlerine 6 ay ödemesiz, 3 yıl vadeli kredi desteği
TÜMÜNÜ GÖSTER →

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı
02.10.2020
0
A+
A-

İSTANBUL (AA) – Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de dördüncü hafta bugün oynanacak maçlarla başlayacak. Misli.com 2. Lig ile Misli.com 3. Lig'de üçüncü hafta maçları yapılacak.

Misli.com 3. Lig 2. Grup'ta İskenderun FK-Ağrı 1970 Spor maçı ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

– Süper Lig

Bugün:

20.00 MKE Ankaragücü-Hes Kablo Kayserispor (Eryaman)

20.00 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon)

Yarın:

13.30 Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Fatih Karagümrük (Ülker)

4 Ekim Pazar:

13.30 Yukatel Denizlispor-İttifak Holding Konyaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Park)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

– TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 İstanbulspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Yarın:

14.00 Ankara Keçiörengücü-Altay (Aktepe)

14.00 Tuzlaspor-Bursaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Giresunspor-Beypiliç Boluspor (Giresun Atatürk)

19.00 Altınordu-Ankaraspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

4 Ekim Pazar:

14.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Eskişehir Yeni)

16.30 Balıkesirspor-Menemenspor (Balıkesir Atatürk)

16.30 Yılport Samsunspor-Akhisarspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

– Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

4 Ekim Pazar:

15.00 Niğde Anadolu FK-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Ankara Demirspor-Hacettepe (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Sancaktepe FK-Uşakspor (15 Temmuz)

15.30 Ergene Velimeşespor-Zonguldak Kömürspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

19.00 Kocaelispor-Çorum FK (Kocaeli)

19.00 Afjet Afyonspor-Manisa FK (Zafer)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır)

19.00 Kahramanmaraşspor-Hekimoğlu Trabzon (12 Şubat)

Kırmızı Grup:

4 Ekim Pazar:

14.00 1922 Konyaspor-Bodrumspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Sakaryaspor (Tarsus İlçe)

15.00 Serik Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Serik İsmail Oğan)

15.00 Kardemir Karabükspor-Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Mamak FK (Etimesgut Belediye Atatürk)

15.00 GMG Kastamonuspor-Kırşehir Belediyespor (Gazi)

15.30 Turgutluspor-Pendikspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Kırklarelispor-Pazarspor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Eyüpspor-Karacabey Belediyespor (Eyüp)

– Misli.com 3. Lig

1. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Artvin Hopaspor-Ofspor (Hopa İlçe)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Yeni Malatya)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Nevşehir Gazi)

15.30 Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Kızılcabölük Semt)

15.30 Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor (Alemdağ)

19.00 Bucaspor 1928-Belediye Derincespor (Yeni Buca)

5 Ekim Pazartesi:

15.00 Çankaya FK-Payasspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Yomraspor-Tekirdağspor (Yomra)

14.30 Kahta 02 Spor-Nazilli Belediyespor (Kahta)

14.30 Mardin Fosfatspor-Çengelköy (Mardin 21 Kasım)

15.00 Ceyhanspor-Darıca Gençlerbirliği (Ceyhan İlçe)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karaman Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Belediye Kütahyaspor-Tokatspor (Dumlupınar)

19.00 Fethiyespor-Yozgatspor 1959 (Fethiye İlçe)

3. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Osmaniyespor-Altındağspor (7 Ocak)

14.30 Erbaaspor-Şile Yıldızspor (Erbaa İlçe)

14.30 Esenler Erokspor-Batman Petrolspor (Vefa)

14.30 Elazığ Karakoçan FK-Somaspor (Elazığ Doğukent)

14.30 Cizrespor-Arhavispor (Batman Şehir)

15.30 Yalovaspor-Çarşambaspor (Yalova Atatürk)

15.30 Gölcükspor-Karşıyaka (Gölcük Şehir)

19.00 Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu (Isparta Atatürk)

4. Grup:

4 Ekim Pazar:

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Bayrampaşa (Faruk Çelik)

14.30 52 Orduspor-Kozanspor (19 Eylül)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Kelkit İlçe)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Modafen (Dağılgan)

15.00 Alanya Kestelspor-Silivrispor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Düzcespor-Adıyaman 1954 Spor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Siirt İl Özel İdare (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Muğlaspor (Sultanbeyli Gölet)

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: