İslam Memiş'ten altın tavsiye! Hemen bunu yapın: Çok kazanacaksınız

Altın ve dolar uzmanı İslam Memiş, yatırımların bölünmesi gerektiğini söyledi. Memiş böylece yatırımlarda risklerin azalacağına dikkat çekti.

İslam Memiş'ten altın tavsiye! Hemen bunu yapın: Çok kazanacaksınız
28 Ocak 2022 - 13:22

İslam Memiş çarpıcı uyarılarda bulundu.

İşte İslam Memiş'in o açıklamaları:
Gaza gelmeyin. Seçim sürecinde olan bir ülke var. Adamlar kur ataklarına müsaade etmeyecekler. Gram altın için Şubat ayında bir düşüş bekliyorum. Hani FED’den sonra uçacaktı. Hala yerinde sayıyor. Her ayın hikayesi farklı..

ŞUBAT AYINA DİKKAT!

Şubat ayı Cumhurbaşkanı yurt dışına gidecek. Şirketler para bozduracak. Acele etmeyelim. Dünya şu an kabuk değiştiriyor. Artık akıllı olacağız. 10 bin liranız varsa, 2 bin 500 lira ile döviz, 2 bin 500 lira ile emtia. Yani bir sepet yapmanız lazım. Buna siz karar vereceksiniz. Bunun örneğini kaç aydır veriyorum. Çünkü bu bir risk. Parayı tek bir şeye yatırmak risk. 10 bin liramı dörde böldüm, yoluma devam ediyorum. Tek sepet olmamalı. Bu akşamdan itibaren sepet yapın. Çünkü bu durumda düşerken de yükselirken mutlu olursunuz.

MEMİŞ'TEN ALTIN TAVSİYESİ

Memiş katıldığı başka bir yayında da altınla ilgili şunları söylemişti: Şubat için 750 TL devamında 720 TL seviyesini bekliyorum.

Bu haber 260 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum