Ramazan Bedir, Kılıçdaroğlu'na seslendi: "Hesaplaşmadan Helalleşme olmaz "

 Ak Parti Kayseri il Başkan Yardımcısı Av. Ramazan Bedir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na:  "Helalleşmek kim! CEHAPE kim?" dedi.

Ramazan Bedir, Kılıçdaroğlu'na seslendi: "Hesaplaşmadan Helalleşme olmaz "
21 Kasım 2021 - 12:50 - Güncelleme: 23 Kasım 2021 - 09:46
AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Av. Ramazan Bedir, "Helalleşme yüzleşmek, barışabilmek, devam edebilmek demektir. Bunu yarası olan topluluklarla yapacağız" ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu'na seslendi. 

Bedir yaptığı açıklamada: "Onca yıl helal kelimesinden rahatsız olan CHP şimdi “Helal-leşme” telaşına düşmüş..Parti örgüt  lideri Kemal Bey derin yaralar açtık..itiraf ediyorum “Helalleşelim” bitsin gitsin demiş. Yahu! ciddi misiniz? bu bir suç ikrarı mı? Yoksa CHP vicdanı mı?" dedi.

Ramazan Bedir açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Şimdi,açıklamaya bakınca 28 Şubattan,ikna odalarına ,darbelerden,suikastlere bir çok konuda milletimizden CHP adına  haklarını  helal etmesi istenmiş. Doğal olarak,Kayseri milletvekili olan Ak Parti  Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Özhaseki de CHP ye ve Kemal Beye “ Hakkımı helal etmiyorum” karşılığını vermiş.. Bunun üzerine  CHP’li  Arık hamaset ile güttükleri. Helal- leşme balonunu Kayseri’de patlatarak, bir dönem Kemal Beyce Meclis kürsüsünden iftiralara muhattap edilen Haseki başkanın "unutmadım! Hakkım var, CHP’de ve Kemal Bey de helal etmiyorum” cevabını içine sindiremeyen Sn. Çetin Arık “SAMİMİ “ olmadıklarını alenen ifşa etmiş.."

Zaten bütün mesele de bu; “SAMİMİYET “

Fakat, CHP de olmayanda bu işte, yani; Hukuken dahi iftiralardan aklanmış,Kemal Beyden kazandığı tazminat ile de Kayserili hemşerilerimize sucuk dağıtan, efsane başkan, haseki başkana  ek cümle ,hakkına girdiğiniz bir kimseye dahi tahammül etmeyerek hatta iftiraları devam ettirerek açıklamada bulunmak CHP vicdanı olsa gerek,!!
Gerçi CHP’li Sn Arık’ın Kayseri modeli belediyecilik ile ezber bozan örnek hizmetlerin mimarı Haseki Bakanımıza karşı iftiraları ise,aklımıza siyasi şirinliği getiriyor..Ankara' ya Şirin gözükme telaşı mı sardı..?
öyleyse eğer bu telaş ve şirin gözükme kaygısı anlaşılan ciddi kaygı bozukluğu yapmış..Ne  diyelim..

Yazıklar olsun."Birde basma kalıp iddialar ile kutuplaştırmadan dem vuruyorsunuz ,bilmediğimizi mi zannediyorsunuz.." Sizin adalet yürüyüşünüzü CHP' li Adalet Bakanı Mehmet Moğultay zamanından biliriz! Hakimlik sınavlarında örgütten değil de milliyetçilerden mi hakim alacağız “ örgütten alacağız..gün gelecek onlarda önümüzü açacak! demesi dün gibi kulaklarımda çınlıyor.. "

"Sizin,Fetö  ile mücadelenizi 15 Temmuz gecesi darbeyi TV karşısında maç izler gibi izlemenizden biliriz.
Sizin,PKK ile mücadelenizi PKK’nın partisi HDP ile ortak olmanızdan biliriz..
Sizin demokrasi mücadelenizi,Demirtaş’a ve Kavala’ya attığınız özgürlük naralarından biliriz.
Sizin yolsuzluklarla mücadelemizi yolsuzluktan içerde tutuklu belediye başkanlarınızdan biliriz 
Sizin diplomasi zaferlerinizi Türkiye'yi yurt dışına şikayet eden mektup ve mesajlarınızdan biliriz.. 
Geçin bunları..

Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz!
Helalleşmek kim! CEHAPE kim ? 
Merhum Başbakan Adnan Menderes’ başta olmak üzere vesayetçi CHP zihniyetinin ön ayak olduğu Demokrasi şehitlerimizden ve milletimizden  nasıl helallik alacaksınız..
Eğitim hakkı elinden alınan baş örtülü ve İmam Hatipli kardeşlerimden nasıl helallik alacaksınız !..
HDP ile ortak olup,Devlet ve millet düşmanlarının hamiliğini yaparak PKK’nın şehit ettiği binlerce şehit anamızdan mı? Yetim bırakılan evlatlarımızdan mı? helallik alacaksınız..
Bırakın hamaset kokan bu samimiyet yoksunu açıklamaları...
Sizi yürekten destekliyorum diyen ve iç barışı sağlayacağını deklere ederek ilk destek açıklaması PKK nın partisi HDP eş Başkanlığı yapmış Demirtaş’dan gelmedi mi?
Bu açıklamanızı neden bir şehit yakını  ve gazi desteklemiyor da  eli kanlı bölücü terör örgütü olan PKK ‘nın partisi Demirtaş destekliyor ?

Aklımızla alay mi ediyorsunuz ?
At çamur. kalsın izi! ‘Helalleşiriz’ bilâhare, Öyle mi? Güzel bir deyiş aklıma geldi;Hesaplaşmadan Helalleşme olmaz! Haseki Bakanımızın dediği gibi, Kayseri‘li hemşerilerimize hakkımız sonuna kadar helal olsun.. Hasbi olmayan,aksine hesabi olan CEHAPE ‘ye Ecdadımızın dâhi hakkı harâm olsun.. Zira,Kemikleri sızlar...
 
Bu haber 10677 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum