6 yıl önce evlenen Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal'dan kötü haber! 2 çocukları vardı

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal hakkında çıkan ayrılık iddialarına karşı şaşırtan bir cevap verdi. Çiftin evliliklerinde sorun çıktığı için ayrılma kararı aldıkları söylenirken, İmirzalıoğlu mekan çıkışı kendisine sorulan soruya enteresan bir yanıt verdi. Bakın ne dedi?

6 yıl önce evlenen Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal'dan kötü haber! 2 çocukları vardı
22 Eylül 2022 - 10:59

2016 yılında Sinem Kobal ile nikah masasına oturan Kenan İmirzalıoğlu, evliliklerini gözlerden uzak yaşarken, son dönemde ayrılık iddiaları ile magazine bomba gibi düştü. Eşi Sinem Kobal, geçen aylarda 2. kez anne olmuştu. 2 Leyla ile Lalin adında iki kızları olan çift hakkında ayrılık iddiaları ortaya atıldı. Yakışıklı oyuncu kendisine yöneltilen ayrılık sorusuna şaşırtan bir cevap verdi.

7 YILLIK EVLİLİKTE KRİZ

Oyuncu Sinem Kobal ile hayatını 2016 yılında birleştiren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, evliliğini kameralardan uzak yaşamayı tercih ediyor.

Ekranlara uzun zamandır veda eden Sinem Kobal, 2 çocuğuna vakit ayırırken, çiftin mutlu giden evliliği hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

SİNEM KOBAL-KENAN İMİRZALIOĞLU AYRILIYOR MU?

Ayrılık iddiaları ile magazin bomba gibi düşen ikiliden açıklama gecikmedi. Bir mekan çıkışı kameralara yakalanan Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarının sorduğu "Hiç sormak istemiyoruz ama ayrılık iddiaları çıkmıştı doğru mu?" sorusuna "İstemiyorsanız hiç sormayın" diyerek herkesi şaşırttı.

AYRILIK İDDİALARINA YANIT

Magazin muhabirlerinin ısrarlı olmasına karşın İmirzalıoğlu, ayrılık sorusuna "Tövbe estağfurullah, keşke sormasıydın. Boş" cevabını verdi.

Bu haber 188 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum