Reklam
Reklam

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Okandan Kahramanmaraş'a gitti   

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve yönetimi de şu anda Kahramanmaraş'a giderek depremzedelere yardım ediyor. 

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Okandan Kahramanmaraş'a gitti   
06 Şubat 2023 - 23:05
Türkiye'yi sarsan ve Kayseri’den de hissedilen deprem sonrasında etkilenen illere destek sürüyor. Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve yönetimi de şu anda Kahramanmaraş'a giderek depremzedelere yardım ediyor. 

Kahramanmaraş, Adıyaman ve Diyarbakır merkezli sabaha karşı saat 04:17’de 7.7 büyüklüğü olarak açıklanan depremin ardından bugün saat 13:24’te merkez üssü Kahramanmaraş Elbistan olan 7.5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Deprem Kayseri dahil birçok kentte de hissedildi. Yaşanan 2 büyük deprem sonrası bin 651 can kaybı, 11 bin 119 yaralı olduğu açıklandı. 

Aralarında Kayseri’nin de olduğu 10 ili etkileyen büyük depremin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Depremzedelere destek için devlet kurumları başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler de harekete geçti. AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve yönetimi de Kahramanmaraş'a gitti. Olandan ve yönetimi Kahramanmaraş merkezde depremzedelere yardım eli uzatıyor.
Bu haber 130 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum