Aldatma polemiği büyüyor! Meryem Uzerli'nin ardından Pelin Karahan'ın açıklamaları tartışmayı körükledi

Bir süredir Türkiye’de bulunan ünlü oyuncu Meryem Uzerli katıldığı etkinlikte dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Aldatma polemiği büyüyor! Meryem Uzerli'nin ardından Pelin Karahan'ın açıklamaları tartışmayı körükledi
22 Haziran 2022 - 09:02

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Meryem Uzerli Türk dizilerinde son zamanlarda en çok işlenen konulardan aldatma konusunun işlenmesini “Neredeyse her dizide bir kadın aldatılıyor.Ben de düşünüyorum, çocuklar bunu izliyor. Sanki bu aldatma çok normal'' sözleriyle eleştirmesinin ardından, oyuncu Pelin Karahan'ın “Gerçek hayatı yansıttığımız şeyler var. Her izlediğimizi kendimize yormamamız lazım” açıklamaları tartışmayı körükledi.

Bir süredir Türkiye’de bulunan ünlü oyuncu Meryem Uzerli katıldığı etkinlikte dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ru isimli Disney Plus dizisi için el sıkışan Uzerli, yakında çekimlerin yapılacağı İzmir’in Urla ilçesine giderek, ailesiyle burada çekimlerin sonuna kadar kalacak.

'ÇOCUKLAR BUNU İZLİYOR;SANKİ BU ALDATMA ÇOK NORMAL'

Heyecanla beklenen dizi için hazırlıklarını sürdüren Meryem Uzerli, Türk dizilerindeki aldatma konusunun artık sıradan bir hale gelmesine eleştiride bulundu. Katıldığı bir söyleşide konuşan oyuncu, “Neredeyse her dizide bir kadın aldatılıyor. Büyük drama. Ben de düşünüyorum, çocuklar bunu izliyor. Sanki bu aldatma çok normal. Her gün oluyor. Yani üzücü buluyorum” şeklinde konuştu.

Oyuncu Pelin Karahan

'GERÇEK HAYATLARI SENARYOLAŞTIRIYORLAR'

Bugüne kadar dram yapımlarında izlediğimiz ve yer aldığı hikayelerde de aldatma konusu ile sık sık karşılaşan Pelin Karahan da bu konuyla ilgili yorumda bulundu. Karahan, gerçek hayatta yaşananları senaristler tarafından dizilere yansıtıldığını savundu. Karahan, şu ifadeleri kullandı:

'ÖRNEK OLUP OLMAMA DURUMU KAFA KARIŞTIRICI'

“Gerçek hayatı yansıttığımız şeyler var. Ama deniyor ki, ‘İnsanlar bunu televizyonda seyrettiğinde özeniyor’. Ama gerçekler de var. Çok zor bir cevap. Gerçek hayatları senaryolaştırıyorlar. Olan da bir gerçek var. Bunu da saklayamazsınız. Daha neler var bizim bilmediğimiz belki… Orada örnek olup olmama durumu kafa karıştırıcı. Ben de anneyim, bilmiyorum ileride öyle mi düşüneceğim acaba. Her izlediğimizi kendimize yormamamız lazım.”

Bu haber 151 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum