Bünyan Gençlik Şöleninde Lara Fırtınası Esti Ünlü Sanatçı Lara ‘Bünyan Gençlik Şöleni’ programında Bünyanlı gençler ve vatandaşlarla buluştu.Gençlerin ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen programda Bünyanlılar eğlenceye doydu. Değerli eserleri ve güzel sesi ile alandakileri mest eden Lara, "Bizi sizlerle buluşturan değerli Başkanımız Selahattin Metin'e teşekkür ediyorum. Konser öncesi kendisiyle görüştük. Bize Bünyan'ı anlattı. Sürekli siz değerli gençlerimizden bahsetti. Bünyan’ın gençleri çok şanslı’’ dedi. Şölen sonunda ünlü sanatçı Lara'ya Bünyan’a özgü el dokuma Bünyan Halısı, Bünyan Gilaburusu ve Bünyan Belediyespor tişörtü hediye edildi. Şölen sonrası yoğun ilgi ve katılımdan memnuniyetini dile getiren Başkan Metin, ‘’Yoğun katılım ve destek bizlere gösteriyor ki gençlerimizin bu alanda da bizden isteği var. ‘Bünyan Gençlik Şöleni’ni artık geleneksel hale getiriyoruz. Gençlerimize muhteşem bir şölen yaşatarak muhteşem sesi ve eserleriyle herkesi büyüleyen değerli sanatçımız Lara hanımefendiye katılımları için teşekkür ediyoruz’’ dedi.
YEREL HABERLER
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 13:01
Bünyan Gençlik Şöleninde Lara Fırtınası Esti
Bünyan Gençlik Şöleninde Lara Fırtınası Esti Ünlü Sanatçı Lara ‘Bünyan Gençlik Şöleni’ programında Bünyanlı gençler ve vatandaşlarla buluştu.
YEREL HABERLER
30 Mayıs 2024 - 13:01