Cem Küçük : Gene bir yaz geldi. Sıcaklar bastırdı

Türkiye ekonomisi kırmızı alarm verirken, işsizlik ve enflasyon tavana çıkmışken Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’ten yaşanılan bunca hadiseye kulak tıkadığı bir yazı geldi.

Cem Küçük : Gene bir yaz geldi. Sıcaklar bastırdı
27 Haziran 2022 - 14:29 - Güncelleme: 27 Haziran 2022 - 14:34

Son günlerde sosyal medyanın dilinden düşmeyen Gazeteci Cem Küçük “Gene bir yaz geldi. Sıcaklar bastırdı.” Sözleriyle başladığı yazısında hayatı sorguladı.

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük ekonomik krizi, hayat pahalılığını, artan işsizliği ve sosyal medyada hakkında çıkan haberleri bir kenara bırakıp ilginç bir yazı kaleme aldı.

Hayatın kıymetini bilelim temalı bir yazı ile okurlarının karşısına çıkan Cem Küçük “Kendinizi iyi hissetmek için...” başlıklı yazısında hayatta zamanla her şeyin unutulduğunu yazarken “Hayatta en unutulmaz dediğiniz şey bile unutuluyor. En büyük acılar unutuluyor. Zaman her şeyin ilacı mı bilmiyorum ama yaraların kabuk bağladığı muhakkak.” İfadelerini kullandı.

Küçük yazısının devamında şunları yazdı:

Yaş geçmeye başlayınca insan içinden hesap yapmaya, düşünmeye başlıyor. Hayatınızı ve ilerisini düşünüyorsun. Neticede hepimiz öleceğiz. Er ya da geç, kimse kalıcı değil. Kariyer, güzellik, para, sağlık hepsi geçici...

Bu haber 153 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum