DEVA Talas'ta kongre heyecanı

Demokrasi ve Atlım Partisi Talas İlçe Başkanlığı kongreye gidiyor

DEVA Talas'ta kongre heyecanı
02 Aralık 2022 - 11:12
Demokrasi ve Atlım Partisi Talas İlçe Başkanlığı kongreye gidiyor.
DEVA Talas İlçe Başkanı Murat Kurnaz, kongre sürecine girdiklerini ifade ederek, "İlçe binamızın tefrişatı tamamlandı. Üye kayıtlarımız  çok iyi gidiyor. İlçemizde partimize katılım oldukça iyi durumda. Kongremizi de en kısa sürede tamamlayarak seçim sürecine hazırlanacağız" dedi.

Sadece Talas'ta deği Kayseri'de İddialıyız

DEVA Partisi'nin Talas'ta vatandaşlarla çok güzel bir etkileşim içinde olduğunu dile getiren Başkan Kurnaz, "Partimize olan ilgi sadece ilçemizde değil, Kayseri genelinde bir yönelim söz konusu. Genel Başkanmız Ali Babacan'ın durşu ve geçmişte yaptığı başarılı görevler herkes tarafından takdirle karşılanmakta. Genel Başkanımıza insanımız güveniyor ve destekliyor. Kayseri'de iddialı bir konuma geldik. Sokakta bunu açıkça görüyoruz" diye konuştu.

Yeni Yılda kongremizi tamamlamış olacağız

Talas'ta partilerine üye kayıtlarının devam ettiğini söyleyen Başkan Kurnaz, "Partimize üye kayıtları devam ediyor. Biz diğer partiler gibi sokakta üye kayıt standı açmadık. Hal böyle iken partimize gelerek veya yönetimdeki arkadaşlarımızla iletişime geçerek üye olmak isteyenler oluyor. İlçe binamızı görüp gelenler oluyor. Üye kayıtlarımız çok iyi. Yeni yılla beraber kongremizi tamamlamış olacağız ve bizde üye kayıt ve seçim çalışmalarına hız vereceğiz" dedi
 
Bu haber 197 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum