Kayseri’de 16-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Okullar Arası Taekwondo İl Şampiyonası'nda ERVA Emniyet Spor Kulübünden 6 öğrenci madalya kazandı.
Okullar Arası Taekwondo İl Şampiyonası Talas Gevher Nesibe Spor Salonunda 16-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Yarışmaya 22 sporcu ile katılım sağlayan ERVA Emniyet Spor Kulübünden 2 sporcu altın, 1 sporcu gümüş, 3 sporcu ise bronz madalya kazandı.
![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/05/6647c9e5b8e50.jpeg)
![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/05/6647c9f254456.jpeg)