Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarı Engin Aygül, örnek bir davranış sergileyerek mahallesinde bulunan okullarda durumu olmayan 100 öğrencinin ücretsiz saç kesimini yaptırdı.
Aygül, yaptığı açıklamada, "Mahallemizde maddi imkanları kısıtlı ve berbere gitme imkanı bulamayan birçok öğrenci var. Bu öğrencilerimizin de temiz ve bakımlı olması gerektiğini düşündüm. Bu nedenle mahallemizdeki berberlerle görüşerek durumu olmayan 100 öğrencimizin ücretsiz saç kesimini yaptırdım" dedi.
Aygül'ün bu davranışı, mahalle sakinleri tarafından büyük takdirle karşılandı. Bir veli, "Engin Muhtar'a çok teşekkür ederiz. Bu sayede çocuklarımızın hem temiz hem de bakımlı olmalarını sağladı" dedi.