Sezonun başlarında Çağdaş Atan yerine göreve teknik direktör Recep Uçar getirilmişti. Ligde son 7 maçın kaybedilmesinden sonra Recep Uçar ile yollar ayrıldı. Kulüp Başkanı Ali Çamlı ve yönetim kurulu yolların ayrıldığı Recep Uçar’a veda etti. ![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/01/65b50e5bba93c.jpeg)
Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Başkanımız Ali Çamlı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, kulübümüze verdikleri emeklerden dolayı Sayın Recep Uçar ve ekibine teşekkür ettiler” açıklamasında bulunuldu.
![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/01/65b50e5bba93c.jpeg)
Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Başkanımız Ali Çamlı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, kulübümüze verdikleri emeklerden dolayı Sayın Recep Uçar ve ekibine teşekkür ettiler” açıklamasında bulunuldu.