Mehmet Özhaseki, Kılıçdaroğlu'na seslendi: " Sen o koltuğu haketmiyorsun"

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediyesi'nin faliyete geçirdiği Şevket Bahçecioğlu caddesinin açılış törenine katıldı.

Mehmet Özhaseki, Kılıçdaroğlu'na seslendi: " Sen o koltuğu haketmiyorsun"
19 Kasım 2021 - 14:48 - Güncelleme: 23 Kasım 2021 - 09:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediyesi'nin Mimarsinan Organize Sanayi bölgesinde açılışını yaptığı Şevket Bahçecioğlu Caddesinin açılış töreninde konuştu.

Kayseri'de belediyeciliğin geldiği noktaya vurgu yapan Özhaseki, istikrarın bir gelenek haline geldiğini, Melikgazi Belediyesinin, 30 yılda 4 başkan değiştirerek her dönemde bu anlayışla yola devam ettiklerini ifade etti.

Açılış töreninde konuşan Özhaseki, kendisine ve partisine karşı iftira çalışmaları yapılarak itibarsızlaştırma davası güdüldüğünü vurguladı. 
Özhaseki:"Kayınpederim anne ve babasını kaybetmiş bir öksüz, devlet sahip çıkmış asker olmuş. Emekli bir astsubay. Parayla pulla işi olmaz, evden camiye camiden eve. Taşeron olmuş, zenginmiş falan Allah'tan korkun be yahu" dedi.

"SEN O KOLTUĞU HAKETMİYORSUN"
Konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenen Mehmet Özhaseki:
Kılıçdaroğlu bir resim çıkardı gösteriyor. Bir benzinlik gözüküyor. Arka tarafta 9 katlı bir bina. Beyefendi başladı Kemal efendi, bu benzinliğe bir belediye 9 katlı bina ruhsatı vermiş. İçinde restoran var, düğün salonu var, alışveriş merkezi var. Nasıl başkansın sen kardeşim Allah'tan korkmuyor musun, insan onurunu hiç mi düşünmüyorsun, insan canının hiç mi kıymeti yok. nasıl veriyor veriştiriyor duyan da inanacak adamın sahtekarlığına ve o resmi de delil olarak gösteriyor. Diyorki: Belediye başkanı buraya bu ruhsatı verdiyse kesin rüşvet almıştır. Belgesi de budur işte. Ertesi sabah bizim avukatımız gazetecileri topladı, o ismi verilen benzinliğe götürdü. 9 katlı binayı gösterin,yok. düğün salonunu gösterin,yok. restoranı gösterin, restoran da yok.kendi halinde küçük bir benzinlik, sadece 8-10 metre bir büfe su vesair satan. Hepsi fotomontaj. Bir adam on dakikada on yalanı nasıl söyler.

Nasıl bir Genel Başkansın ki sen, rahmetli Atatürk'ün partisine gelip çöktüğünü her fırsatta söylüyorsun. CHP'li kardeşlerim bana kırılmasın, sen o koltuğu haketmiyorsun. Kılıçdaroğlu helalleşiyormuş birileriyle emin olun ki ben bu toplumda yaşayan, bilmeden kendi halinde safiyane bir şekilde, akşam oturmalarında, gündüz sohbetlerinde, dedikodu eden, gıybetini eden,benimle ilgili bu konuları dile getiren hepsine hakkım helal olsun. Vatandaştır duyduğu bir şeyi aktarır konuşur, sohbetini eder. Bizim ona diyecek bir şeyimiz yok." ifadelerine yer verdi.


Muhabir Güngör GÖRDEN
Bu haber 15598 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum