Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kentin huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor.Bu kapsamda yapılan devriye görevi sırasında; 20 yaşındaki D.T. Hunat Mahallesinde bulunan tarihi Hunat Camiinin lavabolarındaki muslukları çalarken suç üstü yakalandı.
Emniyetteki işlemleri tamamlanan şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.
![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/05/664e13abe396a.jpeg)