Reklam
Reklam

Tarkan'ı kahreden ölüm: Ne kadar sarsıldığımı tarif etmek zor

'Megastar' lakaplı ünlü sanatçı Tarkan müzik yolculuğuna başladığı günden bu yana yanından ayrılmayan 'abim' dediği sahne amiri Cem Dermanlı'nın ölüm haberiyle adeta sarsıldı. Hislerini Instagram hesabında paylaşan Tarkan, ''Ne kadar üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle tarif etmek zor. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu'' dedi.

Tarkan'ı kahreden ölüm: Ne kadar sarsıldığımı tarif etmek zor
18 Mayıs 2022 - 17:54
Reklam

Son olarak 'Geççek' klibi ve sözleri nedeniyle hedef alınan ünlü şarkıcı Tarkan, öğleden sonra aldığı acı haberle yıkıldı. Tarkan, müzik yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana yanında olan Cem Dermanlı'nın ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı duygusal notla duyurdu.

'NE KADAR ÜZÜLDÜĞÜMÜ, SARSILDIĞIMI KELİMELERLE TARİF ETMEK ZOR'

Tarkan, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

''20’li yaşlarımın, kariyerimin başlarından beri birlikte çalıştığım, her konserimde yanımda olan, çok sevdiğim bir abimi, Cem Dermanlı’yı kaybettik. Ne kadar üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle tarif etmek zor. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu. Ve biliyorum kalbimdeki yeri hiç dolmayacak.

Işıklar, nurlar içinde uyu Cem abi… Çok sevdik biz seni ve bil ki hiç unutulmayacaksın. Kalbimizde daima yaşayacaksın Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim…''
 


Bu haber 388 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum