MHP’nin efsane lideri , ülkücü hareketin “Başbuğ”u Alparslan Türkeş’in ata toprakları olan Kayseri Pınarbaşı’nda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan gövde gösterisi yaptı .Seçim çalışması için gittiği Pınarbaşı’nda 100 araçlık konvoyla karşılanan Ali Babacan , esnafı gezdi ve sohbet ettiği vatandaşlardan büyük ilgi gördü . Babacan , Türkeş’in heykelinin de bulunduğu “Türklük Anıtı”nı da ziyaret etti .
Ziyarette DEVA Partisi Pınarbaşı belediye başkan adayı Fazıl Demircioğlu , “ 4 Nisan eski liderim Alparslan Türkeş’in ölüm yıldönümü . Genel Başkanım Ali Babacan ın da doğum günü . İnşallah ben de 4 Nisan da mazbatamı alacağım, genel başkanıma doğum günü hediyesi olarak armağan edeceğim “ dedi
![](https://www.durusthaber.com/images/files/2024/03/65ff2a48e7243.jpeg)