Reklam
Reklam

Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları ve konusu: Üç Kız Kardeş uyarlama mı, nerede çekiliyor? Üç Kız Kardeş ne zaman başlıyor?

Kanal D’nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş ekranlara gelmek için hazırlanıyor. Kanal D’nin; yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun...

Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları ve konusu: Üç Kız Kardeş uyarlama mı, nerede çekiliyor? Üç Kız Kardeş ne zaman başlıyor?
24 Ocak 2022 - 20:36
Reklam
Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı yapımı Üç Kız Kardeş dizisinden ilk görüntüler yayınlandı. Yakında izleyici ile buluşacak olan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesiyle izleyici karşısına çıkacak. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan 'Üç Kız Kardeş', yakında Kanal D’de..

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ UYARLAMA MI?

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu 'Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizinin çekimlerine başlandı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ KONUSU

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlanan, ekran yolculuğuna Şubat ayında başlayacak olan iddialı diziden görüntüler yayınlandı. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi anlatılıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin; yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş'in çekimleri Ayvalık’ta başladı.

"En sevildiğimiz kıyılarda fırtınaya yakalansak da hiç kopmadık." ????#ÜçKızKardeş yakında #KanalD'de başlıyor! ⏳@uckizkardesdizi @SurecFilm @reha_ozcan @iclalaydin @berkerguvenn @ozguukaya @AlmilaAdaB #MelisaBerberoğlu pic.twitter.com/NGD8j6Duvcn— Kanal D (@KanalD) January 24, 2022"
Bu haber 431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum