Yeter, biraz haya! Aleyna Tilki ve Mabel Matiz'e tepki yağıyor

Sapkın LGBT örgütüne verdiği destekle bilinen şarkıcı Mabel Matiz son klibinde erkek erkeğe sevgili temasını kullanarak bir skandala daha imza attı.

Yeter, biraz haya! Aleyna Tilki ve Mabel Matiz'e tepki yağıyor
01 Temmuz 2022 - 23:46

Ahlaki yönden her geçen gün kötüye giden ülkemiz şarkıcı bozuntularının rezaletleriyle çalkalanıyor. Bu bağlamda LGBT örgütüne verdiği destekle bilinen şarkıcı Mabel Matiz son klibinde erkek erkeğe sevgili temasını kullandı. Öte yandan Aleyna Tilki de iğrenç bir olayla gündeme geldi.

HADDİNİ BİL MABET MATİZ

Sapkın LGBT örgütüne verdiği destekle bilinen şarkıcı Mabel Matiz yine bir skandala imza attı. Son klibinde erkek erkeğe sevgili temasını kullanan Matiz'e tepki yağarken sosyal medyada da "Haddini Bil Mabel Matiz" ifadeleri Türkiye gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Mabel Matiz'e verilen tepkilerden bazıları şu şekilde:

  • Sapkınlığın adı özgürlük olmuş. Aile yapımızı bozan bu sapkın video derhal kaldırılsın.
  • Mabel Matiz, son klibinde erkek erkeğe sevgili temasını kullanmış. Bu Ahlaksızlıktır! Namussuzluktur! Eşcinsellik normalleştirilmek isteniyor. Buna müsaade edilmemeli. Çocuklarımız, geleceğimiz tehlikededir. Yetkiler lütfen göreve!
  • Lut kavminde sadece sapıklar değil göz yumanlarda, ses çıkarmayanlarda helak oldu. Yapamayacaksınız. Sizin pis nefsiniz kadar ucuz değil bu milletin ahlakı.
  • Yeter artık!!!Bu millletin değerleriyle oynayıp yine bu milletin üzerinden para kazanamazsiniz!! Rezilsin Rezilsiniz!!!
  • Neresinden bakarsan bak mide bulandırıcı yavas yavas normalleştiriyorlar sessiz kalma müslüman.

BİR REZALET DE ALEYNA TİLKİ'DEN

Mabel Matiz'in yanı sıra gayri ahlaki tavırlarıyla bilinen Aleyna Tilki de iğrenç bir olayla gündeme geldi. İç çamaşırlarıyla direk dansı pozlarını paylaşan Aleyna Tilki'ye de çok sayıda tepki geldi. Özellikle gençlere kötü örnek olduğu kaydedilen Tilki'ye ahlaklı olma çağrısı yapıldı.

Bu haber 644 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum