Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın acı günü

Genç oyuncu Berat Efe Parlar, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden annesi Dilek Parlar'ın hayatını kaybetti.

Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın acı günü
23 Ocak 2023 - 11:38

Bir dönem 'Güldüy Güldüy Show Çocuk'ta rol alan genç oyuncu Berat Efe Parlar annesi Dilek Parlar'ın ölümüyle adeta sarsıldı. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Parlar, "Canım annemi kaybettik... Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip, Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir" ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu Berat Efe Parlar, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden annesi Dilek Parlar'ın hayatını kaybetti.

"CANIM ANNEMİ KAYBETTİK"

Cumartesi günü Maslak Tim Show Center'da 'Tozkoparan İskender' müzikaliyle sahneye çıkan Berat Efe Parlar, ertesi günü annesinin kaybıyla sarsıldı. Parlar, üzücü haberi sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle duyurdu.

Acı haberi, "Canım annemi kaybettik... Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip, Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir" sözleriyle duyuran Parlar'a takipçileri ve dostları destek verdi.

"ANNEMİN HASTA OLDUĞUNU SETTE ÖĞRENDİM" DEMİŞTİ

Berat Efe Parlar, 2019'da yaptığı açıklamada annesinin rahatsızlandığını film setinde öğrendiğini dile getirmişti. Konuyla alakalı konuşan genç oyuncu, 'İftarlık Gazoz' filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam, annemin yanına İstanbul'a gelmek zorundaydı. Orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ve ağladım... Babam şeker hastası... Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok" açıklamasında bulunmuştu.

Berat Efe Parlar, Anneler Günü'nde Dilek Parlar ile objektif karşısına geçmişti. Oyuncu, bu kareyi, "Başta canım annemin sonra ülkemin tüm annelerinin ve anne adaylarının Anneler Günü kutlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.

Bu haber 267 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum