Reklam
Reklam

İbrahim Tatlıses'ten oğluna ağır suçlama: Bana öyle bir ihanette bulundu ki...

Türkücü İbrahim Tatlıses babalar gününde oğlunu ihanetle suçladı. Bir süredir oğlu Ahmet Tatlıses ile arası açık olan İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından ‘Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır’ mesajını paylaştı.

İbrahim Tatlıses'ten oğluna ağır suçlama: Bana öyle bir ihanette bulundu ki...
20 Haziran 2022 - 23:17
Reklam

Sanatçı İbrahim Tatlıses, babalar gününde büyük oğlu Ahmet Tatlıses'e ateş püskürdü. Oğlunu ihanetle suçlayan ünlü türkücü “O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o. 7 tane dükkân verdim. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, hep içime atıyorum” dedi.

Türkücü İbrahim Tatlıses babalar gününde oğlunu ihanetle suçladı. Bir süredir oğlu Ahmet Tatlıses ile arası açık olan İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından ‘Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır’ mesajını paylaştı.

ESKİ EŞİNDEN 'HANGİ BABALAR GÜNÜ' CEVABI

Şarkıcının kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’dan “'Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun” cevabı geldi.

TELEVİZYONA BAĞLANIP CEVAP VERDİ

Tatlıses ve eski eşi arasında mesajlar sonrası başlayan tartışma magazine konu olunca, ünlü türkücü, 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlanarak tepkilere cevap verdi. İbrahim Tatlıses'in açıklamalarından satırbaşları:

'OĞLUM 7 TANE DÜKKAN BATIRDI NEYİN HELALLİĞİ'

"Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim.
En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum.

'CANIMA YETTİ MERHAMET EDİN BANA BİRAZ'

70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz… Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı? Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum’dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim.

'İHANET UĞRADIM, İHANETİ NİYE DİĞER ÇOCUKLARIM YAPMIYOR'

Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşalttı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, ‘hep içime atıyorum’ diye.

'EVLENECEĞİM BÜTÜN MALIMI DA ONUN ÜSTÜNE YAPACAĞIM'

Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım.

'ÇOCUKLARIM PARA GİTMESİN DİYE EVLENMEMİ İSTEMİYORLAR'

Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım. Lütfen beni kadın düşmanı göstermeyin."

Bu haber 311 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum