İşadamı Orhan Göç nikah masasına oturdu « Dürüst Haber

SON DAKİKA

İşadamı Orhan Göç nikah masasına oturdu

Bu haber 06 Ağustos 2020 - 9:02 'de eklendi ve 103 views kez görüntülendi.

Kayseri’nin sevilen isimlerinden işadamı Orhan Göç, evliliğe giden yolda Gökçen Erdoğan’la nikah masasına oturdu. Çiftin Nikahını Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu kıyarken, nikah şahitliğini MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP İl Başkanı Serkan Tok, İşadamı Mustafa Çağan ile TÜFAT Başkanı Osman Yozgat yaptı

Gökkuşağı düğün salonunda gerçekleştirilen nikah merasimine MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok,MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, MHP İl Başkan Yardımcısı Cemil Demirel, Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Volkan Çolak,İşadamı Mustafa Çağan ,TÜFAT Başkanı Osman Yozgat, Ünlü Kuaför Metin Taştan ile kalabalık ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.Çiftin nikahını Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu kıyarken,şahitliklerini ise MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP İl Başkanı Serkan Tok, İşadamı Mustafa Çağan ile TÜFAT Başkanı Osman Yozgat birlikte yaptı.Başkan Uzunluoğlu, nikah merasiminde yaptığı konuşmasında önce çifte mutluluklar diledi ardından da evliliğin önemine işaret etti.

Konuşmasında evlilik, fedakarlık gerektiren bir kurumdur diyen Başkan Uzunluoğlu, Bu evliliği karşılıklı sevgiyle, saygıyla, anlayışla götürün. Birbirinizi üzmeden, ömür boyu mutlu olun” dedi. Başkan Uzunluoğlu daha sonra nikahını kıydığı çifte Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Evlilik cüzdanını ise İşadamı Mustafa Çağan, gelin Gökçen’e vererek, ömür boyu mutluluklar diledi. Nikahın ardından davetliler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Haber-Foto: Mehmet Yılmaz