Öncü Mobilya şube açılışında protokol bir araya geldi « Dürüst Haber

SON DAKİKA

Öncü Mobilya şube açılışında protokol bir araya geldi

Bu haber 09 Ağustos 2020 - 10:38 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Kayseri’de mobilya sektöründe önde gelen isimlerden biri olan Öncü Mobilya yeni şubesini açtı. Yeni şubeleri ile vatandaşa daha iyi bir hizmet sunacaklarının söyleyen Öncü Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Bekçi, müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm üreteceklerini ve bu doğrultuda hizmet vereceklerini belirtti.

Açılış konuşmasında yeni şubeleri ile daha iyi bir hizmet sunacaklarını ifade eden Öncü Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Bekçi, sözlerine şu şekilde devam etti: “Öncü mobilyanın açılışına teşriflerinizden dolayı saygı duyarız. Mobilya sektöründe kalite ve üretim hacmi ile kendini kanıtlayan şehrimizde yenilikçi ve yenileşen teknolojimiz ile mobilya ve ev aksesuarlarında yüksek kaliteyi vizyon edinmiş firmamız her zaman özlem ve saygı ile andığımız Rahmetli Sayın Şahin Barut tarafından kurulmuştur. 1997 yılından beri global ve yerel pazarlarda sizlere şık, zarif ve sağlam tasarımlar sunmak için çalışıyoruz. Ülke ekonomisine katma değer sunarak istihdamı destekleyerek ve nihai tüketicilerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üreterek hizmet vermekteyiz dedi.

Kayseri’de ki üretimin hem ülke ekonomisine hem de şehrin ekonomisine katkı sağladığını belirten KTO Başkanı Ömer Gülsoy’da, sözlerine şu şekilde devam etti: “Güzel bir mağazanın açılışına tanıklık ediyoruz. Allah utandırmasın. Rabbim Hacı İbrahim bereketi versin. Artık Kayseri nihayetinde ticaretin başşehri olarak bilinirken mobilyanın da başşehri. Kayseri’de ki üretim Avrupa standartlarının çok üstünde. Ülke ekonomisi ve şehir ekonomisine katkı vermekte. Artık fonksiyonel olarak tasarım yönünden, kullanım açısından güzel ürünler çıkıyor. Şehir ekonomisine ve istihdama verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’ta konuşmasında“Hepimizin de bildiği gibi pandemi ile başlayan ekonomik daralmanın dünyada ki yansımalarını görmekteyiz. Bu yansımalara rağmen bugün beraber yol yürüdüğümüz kıymetli kardeşimizin güzel bir açılışına şahitlik etmekteyiz. Rabbimin isimleriyle anıyorum iş yerini. Ya Fettah, Ya Ganiyy, Ya Rızık diye anıyorum. Rızkı veren Rabbim hayırlısıyla geçmişi ile getirmiş olduğu bu iş yerini inşallah gelecekte de hayırla getirir diyorum. Kendisine bugün gerçekleştirilen açılış dolayısıyla teşekkür ediyorum. İnşallah biz de kardeşimizi elimizden geldiğince destekleyeceğiz” diye konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ta konuşmasında Kayserimiz ticaretin merkezi ama mobilyanın da başkenti. Bunu her yerde ve her zaman göğsümüzü gere gere söylemeye devam edeceğiz. Zümrüt mahallemiz gelişen en güzel semtlerden birisi. Kayserimizi ön plana çıkartmak, güzel işler ile anmak ve buna katkı sağlamakta hepimizin görevidir. Ben bu anlayış içerisinde tekrardan tebrik ediyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Ekonomik saldırılara karşı ülkemiz ve milletimizin birlik içerisinde olduğunu ifade eden Valisi Şehmus Günaydın, “Bugün gerçekten gençlerimizin bu mutlu gününde onlarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemizin ve milletimizin içinden geçtiği bu süreçte yatırım yapmak çok önemli. İstihdamı oluşturabilmek çok önemli. Her türlü ekonomik saldırıya karşı ülkemiz ve milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde. Bu süreci güçlü bir şekilde atlatacağız. Organize Sanayimizde bulunan üretimim çok büyük bir şekilde devam ettiğini ve istihdamın büyük bir ölçüde devam ettiğini görmekten onur duyuyoruz. Bu bizim için yeterli değil. Çok daha iyisini yapabiliriz. Çok daha güzelini yapabiliriz. Bunun yolu birbirimizi sevmekten ve birlik olmaktan geçer diye konuştu. Konuşmaların ardından Öncü Mobilya dualarla açıldı.

Haber: Mehmet Yılmaz