Habibullah Efendigil

Habibullah Efendigil

Siyah/Beyaz

Liboşlar, BURASI SİZE AİT DEĞİL..  

10 Temmuz 2021 - 14:12

Gündem sosyal medyanın kısıtlanması veya kapatılması ve LGBT’li ahlaksızların adına onur dedikleri yürüyüş..
Sosyal medya hesabım facebook da bugün Liboşlar ile ilgili paylaşımımı bana hatırlatma yapmış.. Ahlaksızların onur dedikleri yürüyüşü konusunda Gazeteci büyüğümüz Necmettin Çuhadaroğlu’nun yazısını paylaşmıştım. Yazıyı burada tekrar okuyucularımla paylaşmak yerinde olacaktır.
İşte birkaç cümle ekleyerek devam ettiğim yazı ;
“Sultan Alparslan Anadolu’ya girdiğinde “Biz Türkler temiz müslümanlarız, bu yüzden Allah bize yardım etti” demişti. Rahmet olsun aziz ruhuna.. Fatih Sultan Mehmet Han, İstanbul’u fethettiğinde, engin hoşgörüsünden tüm İstanbul halkı fayda görmüştü.
O; Müslim, gayrimüslim ayırt etmeden ve farklı milletten olan insanlar arasında huzuru sağlamak istemişti. Onun da aziz ruhu şad olsun inşallah..
Ve asırlar sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulurken; aç susuz, hatta doğru düzgün silahı olmadan, topyekun tüm Anadolu insanı cepheye koşmuştu. Hepsinin tek bir amacı vardı: Vatan toprağı kutsaldır, kafir ayak basmasın. Kafir; bayrağa, namusa, çoluk çocuğa dokunmasındı..
Bir de şimdi geldiğimiz noktaya bakın..
Küçücük yavrulara ve hatta hayvanlara tecavüz edenler, hırsızlık ve yolsuzluk edenler, işçiyi-emekçiyi zerre düşünmeyen haramzade patronlar, yıkılan yuvalar, dağılan aileler, başıboş büyüyen evlatlar, uyuşturucu ve alkol kullanma yaşının 12-13’lere kadar düştüğü bir zamanda yaşıyoruz derken, bir de bu “LGBT” vebası çıktı.
“Onur Yürüyüşü” adı altında, tüm onursuzlukların had safhada olduğu bir eylem..
Ve burası binlerce yıldır Müslüman bir Türk yurdu olan Türkiye…  
Sözün bittiği değil, en çok konuşulması gerektiği, hatta bağırmanın elzem olduğu bir yer… Ve son söz Liboşlar, BURASI SİZE AİT DEĞİL..!”

Bu yazı 562 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum